Ndriçues mural Eglo 96321 PARRI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 96321 PARRI

Available:Out of Stock
9,900 Lek
Secure
Ndriçues mural Eglo, modeli 96321, pjesë e linjës PARRI.
Materiali i produktit është alumin me ngjyrë krom  ndersa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është WARM WHITE.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 415
Gjatësia (në mm) 240

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X5W
Ndriçues mural Eglo, modeli 96321, pjesë e linjës PARRI. Materiali i produktit është alumin me ngjyrë krom  ndersa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është WARM WHITE.
Përmasat: Lartësia (në mm) 415 Gjatësia (në mm) 240
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 2X5W