Grup lavamani Vitra Win-S
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-29%
Grup lavamani Vitra Win-S
Grup lavamani Vitra Win-S
Grup lavamani Vitra Win-S

Grup lavamani Vitra Win-S

Available:Në gjëndje
4,990 Lek 7,100 Lek
Image
Secure

Grup lavamani Vitra Win-S (VI-A42594EXP)

 • Grup lavamani Vitra WIN S VI-A42594EXP
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • Grup lavamani Vitra Win-S E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione teknike

Marka

 VITRA

Origjina

 Turqi

Familja

 WIN S

Kodi

 VI-A42594EXP

Perfshihet pileta

 Po

Perfshihen tubat fleksibel

 Po

Lidhja me rrjetin

 3/8"

Materiali 

 Krom , Qeramike

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 10 vjet


Përmasat

Lartesia

 14.2 cm

Diametri

 4.6 cm

Grup lavamani Vitra Win-S (VI-A42594EXP)

 • Grup lavamani Vitra WIN S VI-A42594EXP
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • Grup lavamani Vitra Win-S E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione teknike

Marka

 VITRA

Origjina

 Turqi

Familja

 WIN S

Kodi

 VI-A42594EXP

Perfshihet pileta

 Po

Perfshihen tubat fleksibel

 Po

Lidhja me rrjetin

 3/8"

Materiali 

 Krom , Qeramike

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 10 vjet


Përmasat

Lartesia

 14.2 cm

Diametri

 4.6 cm