Ndriçues Studimi Eglo 96438
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues Studimi Eglo 96438

Available:Në gjëndje
4,900 Lek
Image
Secure
Ndricues studimi Eglo, modeli 97078.
Është i përshtatshm për dhoma dhe tavolina studimi.
Dizajn modern dhe praktik.
Ndricimi LED, 4000K (i bardhë)
Lumen 400
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 325
Gjerësia (në mm) 120
Gjatësia (në mm) 480
Gjatësia e bazës (në mm) 170
Gjerësia e bazës (në mm) 120
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X3.5W
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Ndricues studimi Eglo, modeli 97078. Është i përshtatshm për dhoma dhe tavolina studimi.
Dizajn modern dhe praktik. Ndricimi LED, 4000K (i bardhë) Lumen 400   Përmasat: Lartësia (në mm) 325 Gjerësia (në mm) 120 Gjatësia (në mm) 480 Gjatësia e bazës (në mm) 170 Gjerësia e bazës (në mm) 120   Numri i llambave dhe fuqia: 1X3.5W Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20