Ndriçues statik Eglo 75397 York
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-68%
Ndriçues statik Eglo 75397 York

Ndriçues statik Eglo 75397 York

Available:Out of Stock
1,390 Lek 4,400 Lek
Secure

 

Ndriçues statik Eglo. Modeli 75397 York
Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina.
Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
Dizajn klasik dhe elegant, tepër funksional.
Materiali çelik dhe xham, me ngjyrë gold dhe të bardhë.
Ndriçim LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 470.
Lloji i ndriçuesit E14-LED-P45

Përmasat:
Lartësia (në mm) 385
Diametri (në mm) 150
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X6W
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20

 

Ndriçues statik Eglo. Modeli 75397 York Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina. Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë. Dizajn klasik dhe elegant, tepër funksional. Materiali çelik dhe xham, me ngjyrë gold dhe të bardhë. Ndriçim LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 470. Lloji i ndriçuesit E14-LED-P45
Përmasat: Lartësia (në mm) 385 Diametri (në mm) 150   Numri i llambave dhe fuqia: 1X6W Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20