Ndriçues Statik Komodine Eglo 75598 COLINEZZA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-57%
Ndriçues Statik Komodine Eglo 75598 COLINEZZA
Ndriçues Statik Komodine Eglo 75598 COLINEZZA

Ndriçues Statik Komodine Eglo 75598 COLINEZZA

Available:Out of Stock
2,490 Lek 5,900 Lek
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 75598, pjesë e linjës COLINEZZA.
Ndriçues i bërë për tju ndihmuar ju në punën tuaj por dhe për tju dhënë një pamje të bukur. I krijuar me një dizajn klasik që përshtatet më së miri në ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi në tavolinën e studimit apo dhe të punës. Për një ndriçim më profesional dhe ideal.
Material cilësor prej çeliku në ngjyre të zezë.
Lloji i ndriçuesit: E14

Përmasat:
Lartësia (në mm) 530
Diametri i bazës (në mm) 155

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X20W
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 75598, pjesë e linjës COLINEZZA.
Ndriçues i bërë për tju ndihmuar ju në punën tuaj por dhe për tju dhënë një pamje të bukur. I krijuar me një dizajn klasik që përshtatet më së miri në ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi në tavolinën e studimit apo dhe të punës. Për një ndriçim më profesional dhe ideal.
Material cilësor prej çeliku në ngjyre të zezë. Lloji i ndriçuesit: E14
Përmasat: Lartësia (në mm) 530 Diametri i bazës (në mm) 155

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X20W