Ndriçues tavanor Eglo 25556
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-54%
Ndriçues tavanor Eglo 25556

Ndriçues tavanor Eglo 25556

Available:Në gjëndje
690 Lek 1,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 25556
Me një dizajn të thjeshtë dhe funksional.
I pështashëm për ambiente të brendshme.
Me ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Diametri (në mm) 290
Pjesa e zgjatur (në mm) 85
Informacione teknike:
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Klasa e sigurisë 1
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 25556 Me një dizajn të thjeshtë dhe funksional. I pështashëm për ambiente të brendshme. Me ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Diametri (në mm) 290 Pjesa e zgjatur (në mm) 85 Informacione teknike: Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W Klasa e sigurisë 1 Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20