Ndriçues tavanor Eglo 25547 Planet
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-54%
Ndriçues tavanor Eglo 25547 Planet
Ndriçues tavanor Eglo 25547 Planet

Ndriçues tavanor Eglo 25547 Planet

Available:Në gjëndje
690 Lek 1,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 25547 Planet
Me një dizajn të thjeshtë dhe funksional.
Baza e ndriçuesit është prej metali me ngjyrë kromi, difuzori është prej xhami të bardhë.
I pështashëm për ambiente të brendshme.
Ndriçuesi ka 1 llambë, është i pajisur me një bazë E27 me fuqi maksimale të llambës 60 W
Përmasat:
Diametri (në mm) 290

Informacione teknike:
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (nuk përfshihet në paketim)
Klasa e sigurisë 1
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 25547 Planet Me një dizajn të thjeshtë dhe funksional. Baza e ndriçuesit është prej metali me ngjyrë kromi, difuzori është prej xhami të bardhë. I pështashëm për ambiente të brendshme. Ndriçuesi ka 1 llambë, është i pajisur me një bazë E27 me fuqi maksimale të llambës 60 W Përmasat: Diametri (në mm) 290
Informacione teknike: Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (nuk përfshihet në paketim) Klasa e sigurisë 1 Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20