Ndriçues spot inkaso Eglo 78764 Pineda 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-50%
Ndriçues spot inkaso Eglo 78764 Pineda 1
Ndriçues spot inkaso Eglo 78764 Pineda 1

Ndriçues spot inkaso Eglo 78764 Pineda 1

Available:Në gjëndje
690 Lek 1,400 Lek
Image
Secure
Ndricues tip spoti Eglo, modeli 78764 Pineda 1.
Ndricuesi është spot dhe i përshtatshëm për ambinte të ndryshme të brendshme.
Ndricim LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 500
Me ngjyrë të bardhë.

Permasat:
Diametri (ne mm): 82
Thellesia e instalimit (ne mm): 35
Ndërprerja (në mm) :65
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X6W
Shkalla e sigurise: IP20
Ndricues tip spoti Eglo, modeli 78764 Pineda 1. Ndricuesi është spot dhe i përshtatshëm për ambinte të ndryshme të brendshme. Ndricim LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 500 Me ngjyrë të bardhë.
Permasat: Diametri (ne mm): 82 Thellesia e instalimit (ne mm): 35 Ndërprerja (në mm) :65   Numri i llambave dhe fuqia: 1X6W Shkalla e sigurise: IP20