Ndriçues spot Eglo 97395 Viserba
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-53%
Ndriçues spot Eglo 97395 Viserba

Ndriçues spot Eglo 97395 Viserba

Available:Në gjëndje
2,300 Lek 4,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues spot Eglo. Modeli 97395 Viserba
Ndriçuesi është në formë spoti me ndricim LED dhe efikasitet energjie GU10, i cili kursen energjinë tuaj.
Siguron ndriçim të përgjithshëm në zona të ndryshme të shtëpië suaj.
Materiali çelik.
Lloji i ndriçuesit GU10-LED

Përmasat:
Lartësia (në mm) 115
Gjerësia (në mm) 85
Gjatësia (në mm) 270

Numri i llambave dhe fuqia: 2X5W
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë): IP20
Ndriçues spot Eglo. Modeli 97395 Viserba Ndriçuesi është në formë spoti me ndricim LED dhe efikasitet energjie GU10, i cili kursen energjinë tuaj. Siguron ndriçim të përgjithshëm në zona të ndryshme të shtëpië suaj. Materiali çelik. Lloji i ndriçuesit GU10-LED
Përmasat: Lartësia (në mm) 115 Gjerësia (në mm) 85 Gjatësia (në mm) 270
Numri i llambave dhe fuqia: 2X5W Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë): IP20