Ndriçues i varur Eglo 89133 Beluga
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 89133 Beluga

Available:Në gjëndje
4,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 89133, pjesë e familjes Beluga.
Ndriçues i stilit Vintage i krijuar me një dizanj elegant të thjeshtë dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur dhe klasike e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrën kafe antike dhe kontura xham në ngjyrë shampanje.
Lloji i ndriçuesit E27.


Përmasat:

 • Lartësia (në mm) 1100
 • Gjerësia (në mm) 260
 • Gjatësia (në mm) 860

Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
 • Klasa e sigurisë: 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
 • Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W 
Ndriçues i varur Eglo, modeli 89133, pjesë e familjes Beluga. Ndriçues i stilit Vintage i krijuar me një dizanj elegant të thjeshtë dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur dhe klasike e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrën kafe antike dhe kontura xham në ngjyrë shampanje.
Lloji i ndriçuesit E27.


Përmasat:

 • Lartësia (në mm) 1100
 • Gjerësia (në mm) 260
 • Gjatësia (në mm) 860

Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
 • Klasa e sigurisë: 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
 • Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W