Ndriçues gjumi Eglo 96909 Montablo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-60%
Ndriçues gjumi Eglo 96909 Montablo
Ndriçues gjumi Eglo 96909 Montablo

Ndriçues gjumi Eglo 96909 Montablo

Available:Në gjëndje
390 Lek 990 Lek
Image
Secure
Ndriçues gjumi nga Eglo, modeli 96909 Montablo.
Një ndriçues i projektuar për dhomat e fëmijeve, me një dizajn klasik.
I pështatshëm për komedina dhe tavolina.
Lloji i ndriçuesit E14
Materiali plastikme ngjyrë të kaltër.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 260
Diametri (në mm) 175
Diametri i bazës (në mm) 110
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues gjumi nga Eglo, modeli 96909 Montablo. Një ndriçues i projektuar për dhomat e fëmijeve, me një dizajn klasik. I pështatshëm për komedina dhe tavolina. Lloji i ndriçuesit E14 Materiali plastikme ngjyrë të kaltër.
Përmasat: Lartësia (në mm) 260 Diametri (në mm) 175 Diametri i bazës (në mm) 110   Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20