NGROHESE ROWENTA SO6510F2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

NGROHESE ROWENTA SO6510F2

Available:Në gjëndje
9,990 Lek
Image
Secure

NGROHESE ROWENTA SO6510F2

 • Rehati e menjëhershme me NGROHESE ROWENTA SO6510F2 e cila ngroh çdo hapësirë ​​të shtëpisë në mënyrë të sigurt dhe të fuqishme.
 • NGROHESE ROWENTA SO6510F2 ka 2 nivele te ngrohjes dhe fuqi 2400 W.
 • Ngrohesi ideal per te pasur gjithmone temperaturen e deshiruar ne ambjentet e shtepise apo zyres tuaj.

 

Informacionet teknike

Modeli:

ROWENTA

Kodi:

SO6510F2

Kategoria:

Ngrohese/ Ftohese

Nivelet e fuqise:

2

Fuqia:

2400 W

Menyra e ngrohjes:

Elektrike

Opsion per ajer te ftohte:

PO

Opsione per mbrojtjen nga mbingrohja:

PO

Funksion ventilimi:

PO

Garancia:

2 Vite

NGROHESE ROWENTA SO6510F2

 • Rehati e menjëhershme me NGROHESE ROWENTA SO6510F2 e cila ngroh çdo hapësirë ​​të shtëpisë në mënyrë të sigurt dhe të fuqishme.
 • NGROHESE ROWENTA SO6510F2 ka 2 nivele te ngrohjes dhe fuqi 2400 W.
 • Ngrohesi ideal per te pasur gjithmone temperaturen e deshiruar ne ambjentet e shtepise apo zyres tuaj.

 

Informacionet teknike

Modeli:

ROWENTA

Kodi:

SO6510F2

Kategoria:

Ngrohese/ Ftohese

Nivelet e fuqise:

2

Fuqia:

2400 W

Menyra e ngrohjes:

Elektrike

Opsion per ajer te ftohte:

PO

Opsione per mbrojtjen nga mbingrohja:

PO

Funksion ventilimi:

PO

Garancia:

2 Vite