Ndriçues tavanor Eglo 97744 Miraflores
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-64%
Ndriçues tavanor Eglo 97744 Miraflores
Ndriçues tavanor Eglo 97744 Miraflores

Ndriçues tavanor Eglo 97744 Miraflores

Available:Në gjëndje
11,900 Lek 33,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo 97744 Miraflores
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndriçues tavanor Eglo 97744 Miraflores Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Eshte i perbere nga alumini dhe çeliku i veshur me fletë ari, si dhe plastika e bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

97744

Familja

MIRAFLORES

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

9 W

Materiali

Alumin dhe celik gold

Numri i llambave

4

Lloji i llampes

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

135

Gjatesia (në mm):

1095

Gjeresia (në mm):

160
Ndriçues tavanor Eglo 97744 Miraflores
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndriçues tavanor Eglo 97744 Miraflores Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Eshte i perbere nga alumini dhe çeliku i veshur me fletë ari, si dhe plastika e bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

97744

Familja

MIRAFLORES

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

9 W

Materiali

Alumin dhe celik gold

Numri i llambave

4

Lloji i llampes

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

135

Gjatesia (në mm):

1095

Gjeresia (në mm):

160