Ndricues komedine Eglo 390168 Carmita
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues komedine Eglo 390168 Carmita

Available:Në gjëndje
8,900 Lek
Image
Secure

Ndricues komedine Eglo 390168 Carmita

 • Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 75397, pjesë e kolekionit York.
 • Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina.
 • Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë
 • Dizajn klasik dhe elegant, tepër funksional.
 • Materiali cilësor çelik guri, ngjyrë bronzi e krehur, e zezë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39997

Familja:

Carmita

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Celiku, guri
Ngjyra bronzi e krehur, e zezë

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjerësia (në mm):

80

Lartësia (në mm):

260

Gjatësia (në mm):

80

Ndricues komedine Eglo 390168 Carmita

 • Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 75397, pjesë e kolekionit York.
 • Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina.
 • Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë
 • Dizajn klasik dhe elegant, tepër funksional.
 • Materiali cilësor çelik guri, ngjyrë bronzi e krehur, e zezë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39997

Familja:

Carmita

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Celiku, guri
Ngjyra bronzi e krehur, e zezë

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjerësia (në mm):

80

Lartësia (në mm):

260

Gjatësia (në mm):

80