Ndricues i varur Eglo 79762 Bosco
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-68%
Ndricues i varur Eglo 79761 Bosco
Ndricues i varur Eglo 79761 Bosco

Ndricues i varur Eglo 79762 Bosco

Available:Në gjëndje
9,900 Lek 31,000 Lek
Image
Secure

Ndricues i varur Eglo 79762 Bosco

 •  Ndricues i varur Eglo. Modeli 79762 pjesë e koleksionit Bosco.
 • Një llambadar i dizejnuar me një pamje klasike.
 • I përshtatshëm për të dekoruar ambientet e shtëpive.
 • I duhuri për ato që adhurojnë të bukurën dhe klasiken.
 • Me material metali e xhami të artë. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

79762

Familja:

Bosco

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

6X40W

Materiali / ngjyra:

Metal, Xhami e Arte

Numri i llambave:

6

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjerësia (në mm):

740

Ndricues i varur Eglo 79762 Bosco

 •  Ndricues i varur Eglo. Modeli 79762 pjesë e koleksionit Bosco.
 • Një llambadar i dizejnuar me një pamje klasike.
 • I përshtatshëm për të dekoruar ambientet e shtëpive.
 • I duhuri për ato që adhurojnë të bukurën dhe klasiken.
 • Me material metali e xhami të artë. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

79762

Familja:

Bosco

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

6X40W

Materiali / ngjyra:

Metal, Xhami e Arte

Numri i llambave:

6

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjerësia (në mm):

740