Ndriçues i varur Eglo 75361 Rondo-C
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 75361 Rondo-C

Available:Në gjëndje
5,500 Lek 9,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 75361, pjesë e linjës Rondo-C
Me një dizajn të thjeshtë dhe klasik.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali çelik dhe koka e ndiçuesit prej xhami opal-mat me ngjyrë të bardhë.
Ndriçuesi vjen sëbashku me telekomandën për rregullimin e ngjyrës dhe intensitetit të ndriçimit.
Lloji i ndriçuesit E27-LED-RGBW-A60

Permasat:
Lartesia (ne mm): 1100
Diametri (ne mm): 300

Informacionet teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X7.5W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 75361, pjesë e linjës Rondo-C Me një dizajn të thjeshtë dhe klasik. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali çelik dhe koka e ndiçuesit prej xhami opal-mat me ngjyrë të bardhë. Ndriçuesi vjen sëbashku me telekomandën për rregullimin e ngjyrës dhe intensitetit të ndriçimit. Lloji i ndriçuesit E27-LED-RGBW-A60
Permasat: Lartesia (ne mm): 1100 Diametri (ne mm): 300
Informacionet teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X7.5W