Ndriçues i varur Eglo 43006 Hunningham
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-23%
Ndriçues i varur Eglo 43006 Hunningham
Ndriçues i varur Eglo 43006 Hunningham
Ndriçues i varur Eglo 43006 Hunningham

Ndriçues i varur Eglo 43006 Hunningham

Available:Në gjëndje
9,900 Lek 12,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 43006, pjesë e linjës Hunningham.
Me dizajnin e saj të veçantë, ndriçuesi ofron një pamje të këndshme në çdo dhomë - qoftë në kuzhinë, në dhomën e ndenjes apo në dhomën e ngrënies mbi tryezën e ngrënies.
Një ndriçues edhe dekorativ, prej çeliku me ngjyrë të zezë me një veshje të brendshme prej ari që nërthuren pa probleme me tendencat si industriale, vintage dhe moderne.
Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat:
Gjatësia e artikullit (në mm): 790
Gjerësia e artikullit (në mm): 190
Lartësia e artikullit (në mm): 1100

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 3X60W (nuk përfshihen në paketim)
Ndriçues i varur Eglo, modeli 43006, pjesë e linjës Hunningham. Me dizajnin e saj të veçantë, ndriçuesi ofron një pamje të këndshme në çdo dhomë - qoftë në kuzhinë, në dhomën e ndenjes apo në dhomën e ngrënies mbi tryezën e ngrënies. Një ndriçues edhe dekorativ, prej çeliku me ngjyrë të zezë me një veshje të brendshme prej ari që nërthuren pa probleme me tendencat si industriale, vintage dhe moderne.
Lloji i ndriçuesit E27 Përmasat: Gjatësia e artikullit (në mm): 790
Gjerësia e artikullit (në mm): 190
Lartësia e artikullit (në mm): 1100

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20  Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 3X60W (nuk përfshihen në paketim)