Ndriçues i varur Eglo 39167 Balmes
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-47%
Ndriçues i varur Eglo 39167 Balmes
Ndriçues i varur Eglo 39167 Balmes
Ndriçues i varur Eglo 39167 Balmes

Ndriçues i varur Eglo 39167 Balmes

Available:Në gjëndje
8,800 Lek 16,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39167 pjesë e koleksionit Balmes.
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Lloji i ndriçimit E27
Materiali çelik dhe qelq i bardhë mat.

Përmasat:
Lartësia e artikullit (në mm): 1500
Diametri i artikullit (në mm): 415

Specifika teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39167 pjesë e koleksionit Balmes. Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Lloji i ndriçimit E27 Materiali çelik dhe qelq i bardhë mat.
Përmasat:
Lartësia e artikullit (në mm): 1500
Diametri i artikullit (në mm): 415

Specifika teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W