Ndriçues i varur Eglo 39108 Paularo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-43%
Ndriçues i varur Eglo 39108 Paularo
Ndriçues i varur Eglo 39108 Paularo
Ndriçues i varur Eglo 39108 Paularo

Ndriçues i varur Eglo 39108 Paularo

Available:Në gjëndje
25,000 Lek 44,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39108. Pjesë e linjës Paularo.
Koleksioni Paularo kombinon stilin klasik dhe modern. Aktualisht trendi i përdorimit të ndriçuesve klasikë në hapësirat moderne është rritur. Këto ndriçues janë të veçantë për t'i dhënë jetë çdo hapësire në shtëpinë tuaj.
Lloji i ndriçuesit E14
Materiali çelik dhe qelq.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1300
Diametri (në mm) 700 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 8X40W (llambat nuk pëfshihen në paketim)

Ndriçues i varur Eglo, modeli 39108. Pjesë e linjës Paularo. Koleksioni Paularo kombinon stilin klasik dhe modern. Aktualisht trendi i përdorimit të ndriçuesve klasikë në hapësirat moderne është rritur. Këto ndriçues janë të veçantë për t'i dhënë jetë çdo hapësire në shtëpinë tuaj. Lloji i ndriçuesit E14 Materiali çelik dhe qelq.   Përmasat: Lartësia (në mm) 1300 Diametri (në mm) 700  Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 8X40W (llambat nuk pëfshihen në paketim)