Ndriçues i varur Eglo 75359 Rondo-C
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 75359 Rondo-C

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 8,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 75359 pjesë e koleksionit  Rondo-C
Ndriçues klasik i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ajo çka mungon në kompletimin e shtëpisë suaj.
Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri dhe koka e ndiçuesit prej xhami opal-mat në ngjyrë të bardhë.
Ndriçuesi vjen së bashku me telekomandën për rregullimin e ngjyrës dhe intensitetit të ndriçimit.
Lloji i ndriçuesit E27

Permasat:
Lartesia (ne mm): 1100
Diametri (ne mm): 250

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X7.5W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 75359 pjesë e koleksionit  Rondo-C Ndriçues klasik i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ajo çka mungon në kompletimin e shtëpisë suaj.
Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri dhe koka e ndiçuesit prej xhami opal-mat në ngjyrë të bardhë. Ndriçuesi vjen së bashku me telekomandën për rregullimin e ngjyrës dhe intensitetit të ndriçimit. Lloji i ndriçuesit E27
Permasat: Lartesia (ne mm): 1100 Diametri (ne mm): 250
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X7.5W