Ndriçues i varur Eglo 49828 Flitwick 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-58%
Ndriçues i varur Eglo 49828 Flitwick 1
Ndriçues i varur Eglo 49828 Flitwick 1
Ambazhur Eglo 49828 - Teoren

Ndriçues i varur Eglo 49828 Flitwick 1

Available:Në gjëndje
45,000 Lek 109,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 49828.
Një ndriçues klasik, shandelier me kristale, pjesë e linjës Flitwick 1.
Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin një pamje elegante ndriçuesit.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme.
Materiali celik me ngjyre argjendi.
Ndricimi E14

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 800
Gjatësia (në mm) 1200

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 15X40W (nuk përfshihen në paketim)
Ndriçues i varur Eglo, modeli 49828. Një ndriçues klasik, shandelier me kristale, pjesë e linjës Flitwick 1. Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin një pamje elegante ndriçuesit. I përshtatshëm për ambiente të brendshme. Materiali celik me ngjyre argjendi. Ndricimi E14
Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Gjerësia (në mm) 800 Gjatësia (në mm) 1200
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 15X40W (nuk përfshihen në paketim)