Ndriçues i jashtëm Eglo 98233 FRANCARI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 98233 FRANCARI

Available:Në gjëndje
7,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 98233, pjesë e koleksionit FRANCARI.
Ky ndricues përbëhet nga materiali alumin i derdhur me një ngjyrë antracit, ndërsa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern që i pështatet ambjenteve të jashtme.
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë).

Përmasat:
Lartësia (në mm) 275
Gjatësia (në mm) 22
Pjesa e zgjatur (në mm) 225

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X11W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 98233, pjesë e koleksionit FRANCARI. Ky ndricues përbëhet nga materiali alumin i derdhur me një ngjyrë antracit, ndërsa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë. Eshtë një model modern që i pështatet ambjenteve të jashtme. Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë).
Përmasat:
Lartësia (në mm) 275
Gjatësia (në mm) 22
Pjesa e zgjatur (në mm) 225

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X11W