Ndriçues i jashtëm pllafon Eglo 99227
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i jashtëm pllafon Eglo 99227

Available:Në gjëndje
4,500 Lek
Image
Secure
Ndricues tip pllafon Eglo. Modeli 99227
Një dizajn i thjeshtë, praktik dhe funksional.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme dhe te jashtme.
Ndriçimi LED, 4000K (i bardhë).
Lumen: 2500
Ndriçuesi është prej çeliku dhe plastike, me ngjyrë të bardhë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 28
Diametri (në mm): 285
 
Fuqia: 20.5W

Shkalla e sigurisë (mbrojta ndaj ujit): IP20

Ndricues tip pllafon Eglo. Modeli 99227 Një dizajn i thjeshtë, praktik dhe funksional. I përshtatshëm për ambiente të brendshme dhe te jashtme. Ndriçimi LED, 4000K (i bardhë). Lumen: 2500 Ndriçuesi është prej çeliku dhe plastike, me ngjyrë të bardhë.   Përmasat: Lartësia (në mm): 28 Diametri (në mm): 285   Fuqia: 20.5W

Shkalla e sigurisë (mbrojta ndaj ujit): IP20