Ndriçues mural Eglo 95364
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues mural Eglo 95364

Available:Në gjëndje
5,400 Lek
Image
Secure
Ndricues mural Eglo. Modeli 95364
Dizajn modern me ndërthurje të ngjyrave të zezë dhe gold.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme dhe të jashtme.
Materiali çelik.

Lloji i ndriçuesit GU10-LED
Përmasat:
Lartësia (në mm) 170
Gjatësia (në mm) 60
Pjesa e zgjatur (në mm) 85

Numri i llambave dhe fuqia: 2X3W
Shkalla e sigurisë IP20
Ndricues mural Eglo. Modeli 95364 Dizajn modern me ndërthurje të ngjyrave të zezë dhe gold. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme dhe të jashtme. Materiali çelik.
Lloji i ndriçuesit GU10-LED Përmasat: Lartësia (në mm) 170 Gjatësia (në mm) 60 Pjesa e zgjatur (në mm) 85
Numri i llambave dhe fuqia: 2X3W Shkalla e sigurisë IP20