Ndriçues i jashtëm Eglo 95085 CARTAXO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-78%
Ndriçues i jashtëm Eglo 95085 CARTAXO
Ndriçues i jashtëm Eglo 95085 CARTAXO

Ndriçues i jashtëm Eglo 95085 CARTAXO

Available:Në gjëndje
1,490 Lek 6,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo. Modeli  95085, pjesë e koleksionit CARTAXO.
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin ose ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
Materiali alumin dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit është LED 3000K (e bardhë e ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 185
Gjatësia (në mm) 185
Pjesa e zgjatur (në mm) 45

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 4X1,2W
Ndriçues Mural Eglo. Modeli  95085, pjesë e koleksionit CARTAXO. Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin ose ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
Materiali alumin dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit është LED 3000K (e bardhë e ngrohtë)
Përmasat: Lartësia (në mm) 185 Gjatësia (në mm) 185
Pjesa e zgjatur (në mm) 45

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 4X1,2W