Ndriçues i jashtëm Eglo 22472 LATERNA 4
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-42%
Ndriçues i jashtëm Eglo 22472 LATERNA 4
Ndriçues i jashtëm Eglo 22472 LATERNA 4

Ndriçues i jashtëm Eglo 22472 LATERNA 4

Available:Në gjëndje
2,900 Lek 5,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 22472, pjesë e koleksionit LATERNA 4.
Ndriçues i stilit vintage, i krijuar me një dizaajn të thjeshtë dhe shumë të mirë
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
Materiali alumin në ngjyrën gri të errët dhe kontura xham i tejdukshëm.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 385
Diametri (në mm) 195
Diametri i bazës (në mm) 170

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 22472, pjesë e koleksionit LATERNA 4. Ndriçues i stilit vintage, i krijuar me një dizaajn të thjeshtë dhe shumë të mirë
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
Materiali alumin në ngjyrën gri të errët dhe kontura xham i tejdukshëm.
Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 385 Diametri (në mm) 195
Diametri i bazës (në mm) 170

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W