Ndriçues i jashtëm Eglo 97246
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-39%
Ndriçues të jashtëm
Ndriçues i jashtëm Eglo 97246

Ndriçues i jashtëm Eglo 97246

Available:Në gjëndje
3,400 Lek 5,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo. Modeli 97246
Nje kombinim i dizajnit modern me klasiken.
Do të jetë perfekt për ndricimin e ambienteve të jashtme.
Materiali çelik dhe koka e ndriçuesit qelq opal -mat.
Lloji i ndriçuesit E27


Përmasat:
Lartësia (në mm): 295
Gjatësia (në mm): 270
Pjesa e zgjatur (në mm): 320


Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W

Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44
Ndriçues mural Eglo. Modeli 97246 Nje kombinim i dizajnit modern me klasiken. Do të jetë perfekt për ndricimin e ambienteve të jashtme. Materiali çelik dhe koka e ndriçuesit qelq opal -mat. Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat: Lartësia (në mm): 295 Gjatësia (në mm): 270 Pjesa e zgjatur (në mm): 320

Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44