Ndriçues i jashtëm Eglo 98712
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i jashtëm Eglo 98712

Available:Në gjëndje
5,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo. Modeli 75393
I pështashëm për ambiente të jashtme.
Materiali çelik dhe plastikë.
Ndriçim LED

Përmasat:
Lartësia (në mm) 40
Diametri (në mm) 250
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X11.5W
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Ndriçues mural Eglo. Modeli 75393 I pështashëm për ambiente të jashtme. Materiali çelik dhe plastikë. Ndriçim LED
Përmasat: Lartësia (në mm) 40 Diametri (në mm) 250   Numri i llambave dhe fuqia: 1X11.5W Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44