Ndriçues tavanor Eglo 34052
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-23%
Ndriçues tavanor Eglo 34052
Ndriçues tavanor Eglo 34052
Ndriçues tavanor Eglo 34052

Ndriçues tavanor Eglo 34052

Available:Në gjëndje
6,500 Lek 8,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavano Eglo. Modeli 34052
Dizajni modern dhe elegant e bëjnë këtë ndriçues të jetë i veçantë.
Ndriçuesi ka formë katrore dhe të jep idenë valëve me linjat e lakuara që lëshojnë dritë.
Për shkak të kësaj ju mund të ndjeni rehati dhe qetësi në dhomën ku është instaluar 
I pështatshëm për dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.
Lloji i ndriquesit LED

Përmasat:
Lartësia (në mm): 75
Gjerësia (në mm): 440
Gjatësia (në mm): 440
 
Numri i llambave dhe fuqia: 4X5W
 Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues tavano Eglo. Modeli 34052 Dizajni modern dhe elegant e bëjnë këtë ndriçues të jetë i veçantë. Ndriçuesi ka formë katrore dhe të jep idenë valëve me linjat e lakuara që lëshojnë dritë. Për shkak të kësaj ju mund të ndjeni rehati dhe qetësi në dhomën ku është instaluar  I pështatshëm për dhomë ndenje, dhomë gjumi etj. Lloji i ndriquesit LED

Përmasat: Lartësia (në mm): 75 Gjerësia (në mm): 440 Gjatësia (në mm): 440   Numri i llambave dhe fuqia: 4X5W  Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20