Ndriçues tavanor Eglo 75554 Palmaves 2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-57%
Ndriçues tavanor Eglo 75554 Palmaves 2
Ndriçues tavanor Eglo 75554 Palmaves 2

Ndriçues tavanor Eglo 75554 Palmaves 2

Available:Në gjëndje
8,900 Lek 21,000 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 75554
I thjeshtë dhe tepër modern, i ndërtuar nga dy rrathë.
Dizajni minimalist dhe modern i llambës LED përzihet me stilin në hapësira të ndryshme banimi si kuzhina, zyra, dhoma e ndenjes, dhoma gjumi dhe korridori.
Materiali alumin dhe plastike, me gnjyrat e bardhë dhe e zezë.
Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). Lumen: 1600; 1300.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 120
Gjerësia (në mm): 300
Gjatësia (në mm): 450
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X12W, 1X10W
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Ndricues i varur Eglo. Modeli 75554 I thjeshtë dhe tepër modern, i ndërtuar nga dy rrathë. Dizajni minimalist dhe modern i llambës LED përzihet me stilin në hapësira të ndryshme banimi si kuzhina, zyra, dhoma e ndenjes, dhoma gjumi dhe korridori. Materiali alumin dhe plastike, me gnjyrat e bardhë dhe e zezë. Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). Lumen: 1600; 1300.   Përmasat: Lartësia (në mm): 120 Gjerësia (në mm): 300 Gjatësia (në mm): 450   Numri i llambave dhe fuqia: 1X12W, 1X10W Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20