Lavaman Idevit ( IDH-LVH K3201-0455 )
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Lavaman Idevit ( IDH-LVH K3201-0455 )

Available:Në gjëndje
5,100 Lek
Image
Secure

 Lavaman Idevit incaso me një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje. Lavamani vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 IDEVIT 

Origjina

 Turqi

Materiali

 Qeramike 

kodi

 3201-0455

Ngjyra

 E bardhe 

Forma

 Drejtkendesh

Vendosja

 Incaso

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia

 5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 60 cm

Gjeresia

 45 cm

Thellesia

 11 cm

 

 Lavaman Idevit incaso me një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje. Lavamani vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 IDEVIT 

Origjina

 Turqi

Materiali

 Qeramike 

kodi

 3201-0455

Ngjyra

 E bardhe 

Forma

 Drejtkendesh

Vendosja

 Incaso

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia

 5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 60 cm

Gjeresia

 45 cm

Thellesia

 11 cm