Lavaman ES-LVFLAT2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Lavaman ES-LVFLAT2

Available:Në gjëndje
22,000 Lek
Image
Secure

Lavaman ESEDRA FLAT2 ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Me materialin prej qeramike te bardhe ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje. Lavamani vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 ESEDRA

Origjina

 SPANJE

Seria

 Flat

Materiali

 Qeramike 

Kodi

 MBLVF2

Ngjyra

 E bardhe

Forma

 Ovale

Vendosja

 Incaso

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia

 5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 40 cm

Gjeresia

 60 cm

Thellesia

 12.5 cm

Lavaman ESEDRA FLAT2 ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Me materialin prej qeramike te bardhe ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje. Lavamani vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 ESEDRA

Origjina

 SPANJE

Seria

 Flat

Materiali

 Qeramike 

Kodi

 MBLVF2

Ngjyra

 E bardhe

Forma

 Ovale

Vendosja

 Incaso

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia

 5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 40 cm

Gjeresia

 60 cm

Thellesia

 12.5 cm