STILUES FLOKESH ROWENTA CF9520F0
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

STILUES FLOKESH ROWENTA CF9520F0

Available:Në gjëndje
8,990 Lek
Image
Secure

STILUES FLOKESH ROWENTA CF9520F0

 • STILUES FLOKESH ROWENTA CF9520F0 do t'ju ndihmojë të krijoni modelin e përsosur të flokëve plot trup sikur të ishit në sallon. 
 • Me rrotullim automatik dhe ndërrim të lehtë të drejtimit, STILUES FLOKESH ROWENTA CF9520F0 imiton lëvizjet e një parukerie, duke i tharë flokët dhe duke i lënë ato bukur me shkëlqim dhe të shëndetshëm. 
 • Furçat qeramike me sipërfaqen e tyre Keratin & Shine japin shpërndarje të barabartë të nxehtësisë, mbrojnë flokët nga kërcitja dhe i lënë ato me shkëlqim. 
 • Trajtojeni veten me stilim profesional në komoditetin e shtëpisë tuaj dhe stilojini flokët në mënyrë perfekte çdo herë. 

Informacione Teknike

Marka: ROWENTA
Kodi CF9520F0
Fuqia (Watt): 1000
Diametri i mashes (cm): 5
Funksioni jonik Po
Furce shtese: Po
Rrotullim automatik P
Aksesore shtese: -
Temperatura: 2 Nivele
Garancia normale: 2 vite

 

STILUES FLOKESH ROWENTA CF9520F0

 • STILUES FLOKESH ROWENTA CF9520F0 do t'ju ndihmojë të krijoni modelin e përsosur të flokëve plot trup sikur të ishit në sallon. 
 • Me rrotullim automatik dhe ndërrim të lehtë të drejtimit, STILUES FLOKESH ROWENTA CF9520F0 imiton lëvizjet e një parukerie, duke i tharë flokët dhe duke i lënë ato bukur me shkëlqim dhe të shëndetshëm. 
 • Furçat qeramike me sipërfaqen e tyre Keratin & Shine japin shpërndarje të barabartë të nxehtësisë, mbrojnë flokët nga kërcitja dhe i lënë ato me shkëlqim. 
 • Trajtojeni veten me stilim profesional në komoditetin e shtëpisë tuaj dhe stilojini flokët në mënyrë perfekte çdo herë. 

Informacione Teknike

Marka: ROWENTA
Kodi CF9520F0
Fuqia (Watt): 1000
Diametri i mashes (cm): 5
Funksioni jonik Po
Furce shtese: Po
Rrotullim automatik P
Aksesore shtese: -
Temperatura: 2 Nivele
Garancia normale: 2 vite