Vitra Mia Bide Sospeso Rrethore
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-35%
Vitra-Mia-Bide-Sospeso-Rrethore
Vitra-Mia-Bide-Sospeso-Rrethore
Vitra-Mia-Bide-Sospeso-Rrethore

Vitra Mia Bide Sospeso Rrethore

Available:Në gjëndje
11,500 Lek 17,900 Lek
Image
Secure

Vitra Mia Bide Sospeso Rrethore

 • Gama jonë e bide-ve VitrA është është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane. 
 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative. Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Kodi

VI-7513B003-0288

Forma

Rrethore

Materiali

Qeramike

Ngjyra

E bardhë me shkelqim

Vendosja

Sospeso

Perfshihet rubineti

Jo 

Garancia

10 vjet

 

Përmasat

Gjatesia 

54 cm

Gjeresia

35.5 cm

Lartesia

40 cm

 

Vitra Mia Bide Sospeso Rrethore

 • Gama jonë e bide-ve VitrA është është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane. 
 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative. Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Kodi

VI-7513B003-0288

Forma

Rrethore

Materiali

Qeramike

Ngjyra

E bardhë me shkelqim

Vendosja

Sospeso

Perfshihet rubineti

Jo 

Garancia

10 vjet

 

Përmasat

Gjatesia 

54 cm

Gjeresia

35.5 cm

Lartesia

40 cm