Kapak Wc Vitra Integra
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Kapak Wc Vitra Integra

Available:Në gjëndje
5,300 Lek 6,600 Lek
Image
Secure

Kapak Wc Vitra Integra

 • Kapak tualeti VitrA, material duroplasti, në ngjyrë të bardhë.
 • Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.  

Informacionet teknike

Marka

VitrA

Kodi

VI-110-003R019

Origjina

Turqi

Seria

Integra

Materiali

Duroplast

Forma

Ovale

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Po

Garancia

10 vjet

 

Permasat

Gjatësia

45.7 cm

Gjerësia

36.4 cm Kapak Wc Vitra Integra

 • Kapak tualeti VitrA, material duroplasti, në ngjyrë të bardhë.
 • Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.  

Informacionet teknike

Marka

VitrA

Kodi

VI-110-003R019

Origjina

Turqi

Seria

Integra

Materiali

Duroplast

Forma

Ovale

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Po

Garancia

10 vjet

 

Permasat

Gjatësia

45.7 cm

Gjerësia

36.4 cm