TOSTIER ELEKTRIK ARIETE BLU
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

TOSTIER ELEKTRIK ARIETE BLU

Available:Në gjëndje
4,990 Lek 7,500 Lek
Image
Secure
 TOSTIER ELEKTRIK ARIETE BLU 0155
 • Tostieri Elektrik Ariete blu 155 Vintage është ai me dizajn i cili, me format unike dhe ngjyrat e tij pastel, dekoron kuzhinën tuaj.
 • Përmasat kompakte të këtij shijuesi e bëjnë atë një element të përsosur dekorimi për kuzhinë. 
 • Tostieri elektrik Ariete Blu Vintage përmban 2 fole për skuqjen e fetave të bukës në 6 nivele të ndryshme pjekjeje. Kur tosti është gati, funksioni i nxjerrjes automatike ju lejon të merrni me siguri fetën e bukës. 
 • Tabaka e heqshme e thërrimeve siguron pastrim të lehtë dhe ndarja e poshtme e kordonit ju lejon të kurseni hapësirë. 
 • Tosteri Vintage përmban një dizajn të fortë: muret e jashtme prej çeliku inox në ngjyrat pastel e bëjnë atë një objekt unik dhe të pagabueshëm në panoramën e pajisjeve të vogla të kuzhinës.

Informacione Teknike

Marka:

Ariete

Kodi

0155

Fuqia:

810 W

Nr.i fetave që theken njekohësisht:

2 me 6 nivele ngrohje

Mbajtëse për të ngrohur bukën:

Po

Nxjerre automatike e fetes

Po

Funksione

Gatim , shkrirje , ringrohje

Ngjyra:

Blu

Materiali i thekëses:

Celik Inox

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

29 cm

Gjeresia

19 cm

Lartesia

21 cm

 

 TOSTIER ELEKTRIK ARIETE BLU 0155
 • Tostieri Elektrik Ariete blu 155 Vintage është ai me dizajn i cili, me format unike dhe ngjyrat e tij pastel, dekoron kuzhinën tuaj.
 • Përmasat kompakte të këtij shijuesi e bëjnë atë një element të përsosur dekorimi për kuzhinë. 
 • Tostieri elektrik Ariete Blu Vintage përmban 2 fole për skuqjen e fetave të bukës në 6 nivele të ndryshme pjekjeje. Kur tosti është gati, funksioni i nxjerrjes automatike ju lejon të merrni me siguri fetën e bukës. 
 • Tabaka e heqshme e thërrimeve siguron pastrim të lehtë dhe ndarja e poshtme e kordonit ju lejon të kurseni hapësirë. 
 • Tosteri Vintage përmban një dizajn të fortë: muret e jashtme prej çeliku inox në ngjyrat pastel e bëjnë atë një objekt unik dhe të pagabueshëm në panoramën e pajisjeve të vogla të kuzhinës.

Informacione Teknike

Marka:

Ariete

Kodi

0155

Fuqia:

810 W

Nr.i fetave që theken njekohësisht:

2 me 6 nivele ngrohje

Mbajtëse për të ngrohur bukën:

Po

Nxjerre automatike e fetes

Po

Funksione

Gatim , shkrirje , ringrohje

Ngjyra:

Blu

Materiali i thekëses:

Celik Inox

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

29 cm

Gjeresia

19 cm

Lartesia

21 cm