MULTICOOKER FIRST AUSTRIA FA-5130
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

MULTICOOKER FIRST AUSTRIA FA-5130

Available:Out of Stock
12,990 Lek
Secure
MULTICOOKER FIRST AUSTRIA FA-5130
 • MULTICOOKER FIRST AUSTRIA FA-5130 tenxhere me presion ideale dhe per familje te medha per te pasur gatime te shpejta dhe cilesore. 
 • Ju mund te pergatitni vakte te shijshme, plotesisht te shendetshme kudo qe ju jeni mjafton vetem te keni nje prize afer.
 • Keshtu ju do te gjeni nje dreke te shijshme te ngrohte pasi te ktheheni nga puna. Me e mira e MULTICOOKER FIRST AUSTRIA FA-5130 eshte se nuk do t’ju mundoje shume per ta pastruar.
 • Mikroprocesori i integruar siguron gatim te lehta per pjatat tuaja te preferuara si supa, mish, makarona, embelsira etj.
 • Tenxhere elektrike me presion me ane te se ciles ju do te gatuani me shpejt duke kursyer energjine, dhe duke ruajtur me shume vitamina, minerale dhe ushqime te shendetshme.
 • MULTICOOKER FIRST AUSTRIA FA-5130 perbehet me sistem sigurie, me programe te cilat i programoni fare lehte ne menyre qe mos t’ju mbaj te lidhur pas vetes.

Informacionet teknike

Marka

FIRST AUSTRIA

Modeli

Fa-5130

Kategoria

Multicooker

Kapaciteti 6 Litra
Fuqia 1000 W
Numri i niveleve te gatimit 8
Materiali i depozites Jo ngjites
Komandimi Elektronik
Aksesore Luga dhe gota e mases

Buton ON/OFF

PO

Depozite e levizshme PO
Temperature e kontrollueshme PO

Garancia

12 muaj


MULTICOOKER FIRST AUSTRIA FA-5130
 • MULTICOOKER FIRST AUSTRIA FA-5130 tenxhere me presion ideale dhe per familje te medha per te pasur gatime te shpejta dhe cilesore. 
 • Ju mund te pergatitni vakte te shijshme, plotesisht te shendetshme kudo qe ju jeni mjafton vetem te keni nje prize afer.
 • Keshtu ju do te gjeni nje dreke te shijshme te ngrohte pasi te ktheheni nga puna. Me e mira e MULTICOOKER FIRST AUSTRIA FA-5130 eshte se nuk do t’ju mundoje shume per ta pastruar.
 • Mikroprocesori i integruar siguron gatim te lehta per pjatat tuaja te preferuara si supa, mish, makarona, embelsira etj.
 • Tenxhere elektrike me presion me ane te se ciles ju do te gatuani me shpejt duke kursyer energjine, dhe duke ruajtur me shume vitamina, minerale dhe ushqime te shendetshme.
 • MULTICOOKER FIRST AUSTRIA FA-5130 perbehet me sistem sigurie, me programe te cilat i programoni fare lehte ne menyre qe mos t’ju mbaj te lidhur pas vetes.

Informacionet teknike

Marka

FIRST AUSTRIA

Modeli

Fa-5130

Kategoria

Multicooker

Kapaciteti 6 Litra
Fuqia 1000 W
Numri i niveleve te gatimit 8
Materiali i depozites Jo ngjites
Komandimi Elektronik
Aksesore Luga dhe gota e mases

Buton ON/OFF

PO

Depozite e levizshme PO
Temperature e kontrollueshme PO

Garancia

12 muaj