Bërës Buke Ariete
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Bërës Buke Ariete

Available:Në gjëndje
11,990 Lek
Image
Secure

Bërës Buke Ariete është makina ideale për përgatitjen e bukës në shtëpi në një mënyrë të thjeshtë, të shpejtë dhe të mirëfilltë. Duke përdorur makinerinë e bukës në fakt mund të pjekni bukë të freskët dhe të shijshëm çdo ditë, duke përdorur të gjithë përbërësit që ju preferoni, pa qenë nevoja të shkoni te furrtari.

Informacione teknike

Fuqia: 500W
Kapaciteti: 500/750 gr
Materiali i produktit: çelik inox
Shportë e palëvizshme që nuk ngjit
Ekran LCD
19 programe
3 nivele të skuqjes
10 minuta ndërprerje të kujtesës
Aksesorë kupa matëse, lugë matëse, grep për heqjen e brumit

Përmasat
Gjatësia e produktit 31.00 cm
Gjerësia e produktit 21.00 cm
Lartësia e produktit 27,50 cm

Bërës Buke Ariete është makina ideale për përgatitjen e bukës në shtëpi në një mënyrë të thjeshtë, të shpejtë dhe të mirëfilltë. Duke përdorur makinerinë e bukës në fakt mund të pjekni bukë të freskët dhe të shijshëm çdo ditë, duke përdorur të gjithë përbërësit që ju preferoni, pa qenë nevoja të shkoni te furrtari.

Informacione teknike

Fuqia: 500W Kapaciteti: 500/750 gr Materiali i produktit: çelik inox Shportë e palëvizshme që nuk ngjit Ekran LCD 19 programe 3 nivele të skuqjes
10 minuta ndërprerje të kujtesës
Aksesorë kupa matëse, lugë matëse, grep për heqjen e brumit

Përmasat
Gjatësia e produktit 31.00 cm Gjerësia e produktit 21.00 cm Lartësia e produktit 27,50 cm