LAVATRICE BEKO 6KG WUE6511XWW
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

LAVATRICE BEKO 6KG WUE6511XWW

Available:Në gjëndje
41,999 Lek
Image
Secure

LAVATRICE BEKO 6KG WUE6511XWW

Lavatrice me Tekonologjinë OptiSense, 6 kg, 1000 rpm, Klasi i Energjisë D

 • AquaWave® - Kazan me veprim sikur valë për trajtim më të butë - Larja dhe Tharja mund të dëmtojë rrobat tuaja. Prandaj, këtu është xhami i derës së lakuar të sistemit AquaWave® dhe lopatat e projektuara posaçërisht që lëvizin rrobat në një veprim të ngjashëm me valët brenda kazanit, duke trajtuar rrobat më butë dhe duke përmirësuar performancën e tharjes. 
 • Programi Daily Express - Pastrim me kapacitet të plotë në 28 min
 • Programi GentleCare™ - Rrobat e buta të pambukut duken si të reja për më gjatë
 • Programi Jashtë shtëpisë/Sporte - Mbrojtja për pëlhura të papërshkueshme nga uji
 • Fast+ - Deri në 55% pastrim më të shpejtë


Informacione Teknike

Marka

BEKO

Kodi 

WUE6511XWW

Paneli i kontrollit

Elektronik / Digital

Lloji 

Larese

Lloji i derës

XL

Ndërrim i hapjes së derës

-

Lloji i centrifugës

Normale

Teknologji larje

OptiSense

Teknologji me avull

-

Klasa e energjisë

D

Performanca në tharje

-

Performanca në larje

-

Lloji i rezistencës

-

Lloji i motorrit

-

Numri i xhirove të centrifugimit

1000 rpm

Kapaciteti tharës

JO

Kapaciteti Larës

6 Kg

Numri i programeve të larjes:

15

Numri i programeve të tharjes

JO

Nr i funksioneve

3

Mënyra e larjes së rrobave

AquaWave

Niveli i zhurmës në (dBa)

63

Mbrojtje nga femijet

Po

Rregullimi automatik i ujit

Po

Ngjyra / Materiali

E bardhe/ Celik i pandryshkur

Garanci shtesë

JO

Garancia normale

5 vjet

 

Permasat

Thellesia

44 cm

Gjeresia

60 cm 

Lartesia

84 cm

 

LAVATRICE BEKO 6KG WUE6511XWW

Lavatrice me Tekonologjinë OptiSense, 6 kg, 1000 rpm, Klasi i Energjisë D

 • AquaWave® - Kazan me veprim sikur valë për trajtim më të butë - Larja dhe Tharja mund të dëmtojë rrobat tuaja. Prandaj, këtu është xhami i derës së lakuar të sistemit AquaWave® dhe lopatat e projektuara posaçërisht që lëvizin rrobat në një veprim të ngjashëm me valët brenda kazanit, duke trajtuar rrobat më butë dhe duke përmirësuar performancën e tharjes. 
 • Programi Daily Express - Pastrim me kapacitet të plotë në 28 min
 • Programi GentleCare™ - Rrobat e buta të pambukut duken si të reja për më gjatë
 • Programi Jashtë shtëpisë/Sporte - Mbrojtja për pëlhura të papërshkueshme nga uji
 • Fast+ - Deri në 55% pastrim më të shpejtë


Informacione Teknike

Marka

BEKO

Kodi 

WUE6511XWW

Paneli i kontrollit

Elektronik / Digital

Lloji 

Larese

Lloji i derës

XL

Ndërrim i hapjes së derës

-

Lloji i centrifugës

Normale

Teknologji larje

OptiSense

Teknologji me avull

-

Klasa e energjisë

D

Performanca në tharje

-

Performanca në larje

-

Lloji i rezistencës

-

Lloji i motorrit

-

Numri i xhirove të centrifugimit

1000 rpm

Kapaciteti tharës

JO

Kapaciteti Larës

6 Kg

Numri i programeve të larjes:

15

Numri i programeve të tharjes

JO

Nr i funksioneve

3

Mënyra e larjes së rrobave

AquaWave

Niveli i zhurmës në (dBa)

63

Mbrojtje nga femijet

Po

Rregullimi automatik i ujit

Po

Ngjyra / Materiali

E bardhe/ Celik i pandryshkur

Garanci shtesë

JO

Garancia normale

5 vjet

 

Permasat

Thellesia

44 cm

Gjeresia

60 cm 

Lartesia

84 cm