Ndriçues tavanor Eglo 97525 Torano
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-64%
Ndriçues tavanor Eglo 97525 Torano
Ndriçues tavanor Eglo 97525 Torano

Ndriçues tavanor Eglo 97525 Torano

Available:Në gjëndje
9,900 Lek 28,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo 97525 Torano
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndriçues tavanor Eglo 97525 Torano Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Materiali çelik, me efekt pasqyrë.
 • Me ndriçim LED (i bardhë, i ngrohtë) 3000K, lumen 510
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

97525

Familja

TORANO

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

5.4 W

Materiali

Celik gri/ Krom gold

Numri i llambave

9

Lloji i llampes

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

80

Gjatesia (në mm):

680

Gjeresia (në mm):

680
Ndriçues tavanor Eglo 97525 Torano
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndriçues tavanor Eglo 97525 Torano Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Materiali çelik, me efekt pasqyrë.
 • Me ndriçim LED (i bardhë, i ngrohtë) 3000K, lumen 510
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

97525

Familja

TORANO

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

5.4 W

Materiali

Celik gri/ Krom gold

Numri i llambave

9

Lloji i llampes

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

80

Gjatesia (në mm):

680

Gjeresia (në mm):

680