Ndricues komodine Eglo COLUCCIA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-58%
Ndricues komodine Eglo COLUCCIA
Ndricues komodine Eglo COLUCCIA

Ndricues komodine Eglo COLUCCIA

Available:Në gjëndje
3,300 Lek 7,900 Lek
Color
Black
White
Image
Secure

Ndricues komodine Eglo COLUCCIA

 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ky ndriçues tavanor nga seria COLUCCIA është prej alumini, çeliku dhe plastike ne ngyre te bardhe me efekt kristali . 
 • I pajisur me një llambe LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75708 / 75709

Familja:

COLUCCIA

Klasa e sigurisë:

3

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

-

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E zeze / E bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

Led

Lloji i celsit 

Celes me prekje

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

PO(Li-jon; 1200 mAh)

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

260

Gjatesia (në mm):

190

Gjeresia (në mm):

125

Ndricues komodine Eglo COLUCCIA

 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ky ndriçues tavanor nga seria COLUCCIA është prej alumini, çeliku dhe plastike ne ngyre te bardhe me efekt kristali . 
 • I pajisur me një llambe LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75708 / 75709

Familja:

COLUCCIA

Klasa e sigurisë:

3

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

-

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E zeze / E bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

Led

Lloji i celsit 

Celes me prekje

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

PO(Li-jon; 1200 mAh)

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

260

Gjatesia (në mm):

190

Gjeresia (në mm):

125